INTEGRACYJNE OGNISKO W KLASIE 1A

W sobotę 20 października 2018 r., korzystając z pięknej pogody i kończącego się już lata, uczniowie klasy IA wraz ze swoimi rodzicami, opiekunami i rodzeństwem uczestniczyli w pierwszym, wspólnym i pozaszkolnym spotkaniu z kolegami z nowej szkoły.

Nie zabrakło na spotkaniu naszej wychowawczyni Pani Anny Pazgan. Rodzicie i dzieci w miłej atmosferze, na łonie natury spędzili sobotnie popołudnie. Młodsi i trochę starsi wspólnie dorzucali drewna do ogniska, kosztowali pysznych ciast, deserów, pieczonych ziemniaków i kiełbasek. Spotkanie przy ognisku dostarczyło wszystkim mnóstwa radości i sprzyjało wzajemnemu poznawaniu się. Dzieci obserwowały otaczającą ich przyrodę, biegały po lesie w poszukiwaniu wymyślonych postaci. Nie zabrakło także rozrywek muzycznych, gry w piłkę nożną oraz spacerów po malowniczym modliszowskim lesie, szczególnie mieniącym się kolorami o tej porze roku.

Uczestnicy spotkania wspólnie orzekli, że koniecznie musimy zaplanować kolejne ognisko, gdyż to pierwsze, pozaszkolne spotkanie było dla wszystkich miłym i satysfakcjonującym doświadczeniem.