UCZNIOWIE KLASY 3A I 3C W ZAGÓRZU ŚLĄSKIM

18 września 2018 r. uczniowie klas 3A i 3C pojechali na wycieczkę do Zagórza Śl.

Zaraz po wyjściu z autobusu, poznaliśmy tatę naszego kolegi Mateusza. Pan Paweł zaprosił wszystkich do swojej posiadłości. Tam zobaczyliśmy niezwykłe, dzikie, białe krowy, które pasły się swobodnie na łące.  Podczas obserwowania stada krów, musieliśmy zachowywać się spokojnie i cicho, żeby ich nie spłoszyć. Tata Mateusza opowiedział nam, jak opiekuje się zwierzętami na co dzień oraz o ich zwyczajach. Potem podekscytowani ruszyliśmy drogą prowadzącą do zamku Grodno. Przed wejściem do zamku upiekliśmy kiełbasy na patykach, następnie udaliśmy się wraz z panem przewodnikiem do zamku. Potem z dużym zainteresowaniem słuchaliśmy ciekawych legend związanych z tym niezwykłym miejscem. Na koniec tej wspaniałej podróży wszyscy podziękowaliśmy Panu Pawłowi za wycieczkę. Było super! Zapraszamy do galerii zdjęć.  Pozdrawiamy wszystkich miłośników wycieczek - uczniowie klas 3a i 3c.