TRZECIOKLASIŚCI W GIMNAZJUM NR 3

27 kwietnia 2017 r. uczniowie klasy III c oraz uczeń klasy 5b Filip Bułat wzięli udział w spotkaniu (w ramach Programu Doskonałe Mleko w Szkole ) w Sali Sportowej w Gimnazjum nr 3 w Świdnicy.

Podczas spotkania dzielono się doświadczeniami z realizacji mlecznego programu oraz dziękowano za zaangażowanie się szkoły w promocję zdrowych nawyków żywieniowych wśród dzieci szkolnych.
Uczestnicy mieli okazję wysłuchać prezentacji gości z TS Wisła Zakopane - Józefa Łuszczka oraz innych reprezentantów Polski w skokach i biegach narciarskich, którzy wspierają akcję picia mleka. Opowiadali oni o swoich przeżyciach związanych z karierą sportową, zaprezentowali również elementy treningu skoczka narciarskiego.
Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Uczniowie zostali nagrodzeni za udział w konkursie. Mieli też okazję otrzymać autografy od mistrza.