WIECZOREK RETRO W KLASIE 1A

26 stycznia 2017 r. uczniowie klasy IA zaprosili swoich dziadków na "Wieczorek retro". Babcie i dziadkowie, a także rodzice dzieci, obejrzeli montaż popularnych wierszy Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Marii Konopnickiej, Aleksandra Fredry oraz Stanisława Jachowicza. Widzowie mogli powrócić we wspomnieniach do lat swojego dzieciństwa, mogli również wysłuchać kilku wesołych piosenek. Dzieci zaprezentowały popularne stare zabawy ze śpiewem, które do dziś są chętnie wykorzystywane. Z podziwem zostały przyjęte występy uczniów grających na trąbce, flecie i na pianinie. Wzruszone babcie i dziadkowie nagrodzili występy swoich wnuczków zasłużonymi brawami, a potem musieli odszukać swoje portrety wśród wywieszonych prac. Wieczór minął w miłej, rodzinnej atmosferze.