XXVI FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ "ATRIUM"

31 maja 2016 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w XXVI Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Atrium” w Legnicy.

„Ósemkę” reprezentowały:
w kategorii do lat 10 – Anastazja Matysiak (3a), Amelia Powroźnik (3b), Maja Laska (3b);
w kategorii 11-13 lat – Wiktoria Woźniak (5c), Wiktoria Rafalont (5a);
w kategorii zespoły wokalne do lat 10 naszą placówkę reprezentował zespół „Zielone Półnutki” w składzie: Anastazja Matysiak (3a), Emilia Osiak (3a), Marysia Polaczenko (3b), Amelia Powroźnik (3b), Hania Kubik (3b), Maja Laska (3b).
Po wysłuchaniu 40 prezentacji w kategorii solistów do lat 10, ponad 20 w kategorii 11-13 i 11 zespołów wokalnych trzyosobowe jury powołane przez organizatora przyznało nagrody i wyróżnienia. Nasi uczniowie otrzymali:
Amelia Powroźnik – III nagrodę, Maja Laska – wyróżnienie, Wiktoria Rafalont – wyróżnienie, zespół „Zielone Półnutki” – wyróżnienie.
Gratulujemy sukcesów!