SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2016 JUŻ ZA NAMI!

5 kwietnia 2016 r. najstarsi uczniowie naszej szkoły pisali sprawdzian szóstoklasisty. Do egzaminu przystąpiło 82 uczniów z trzech klas szóstych. Egzamin składał się z dwóch części. Pierwsza zawierała zadania z języka polskiego i matematyki, na ich rozwiązanie uczniowie mieli 80 minut. W niektórych zadaniach trzeba było wybrać jedną poprawną odpowiedź, w innych - samodzielnie ją sformułować. Podczas niemalże godzinnej przerwy szóstoklasiści mogli odpocząć, a także posilić się w auli budynku A, gdzie czekały na nich kanapki, woda i owoce. Następnie rozpoczęła się druga część sprawdzianu - egzamin z języka obcego, który trwał 45 minut. We wszystkich zadaniach trzeba było wybrać jedną poprawną odpowiedź.
    Efekty swoich kwietniowych zmagań uczniowie poznają pod koniec maja, bowiem jest to termin, do którego okręgowe komisje egzaminacyjne powinny przesłać do szkół wyniki.
Czekamy z niecierpliwością na dobre wieści!