RODZINNE WARSZTATY OZDÓB BOŻONARODZENIOWYCH W KLASIE 3B

18 grudnia 2019 r. uczniowie klasy 3B wraz ze swoimi licznie przybyłymi rodzinami spędzili bardzo pracowite popołudnie na tworzeniu świątecznych ozdób. Dzieci rozpoczęły swoją pracę od najbardziej apetycznej czynności - ozdabiania pachnących pierników lukrem i kolorowymi posypkami. Nie obyło się oczywiście bez podjadania tych wszystkich słodkości… Następnie dzieci wykonały śnieżne świeczniki, które na pewno będą oryginalną ozdobą stołu podczas wigilijnej kolacji. Nie zabrakło również ozdabiania zrobionej z patyczków choinki kokardkami, piórkami, koralikami, pomponikami i kolorową włóczką oraz dekorowania styropianowej gwiazdki kolorowymi cekinami.

Rodzinne warsztaty bożonarodzeniowe, w których wzięło udział aż 60 osób, upłynęły w ciepłej, świątecznej atmosferze, przy dźwiękach kolęd i pastorałek. Ten wspólny, pracowicie spędzony czas stał się doskonałą okazją do świetnej zabawy w rodzinnym gronie oraz niezwykłą lekcją kreatywności i zdolności manualnych dzieci i ich rodzin, a przepiękne ozdoby bożonarodzeniowe na pewno nadadzą świątecznym dniom wyjątkowości i piękna.

Uczniowie klasy 3B i wychowawczyni serdecznie dziękują rodzicom, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania tych warsztatów.