SPOTKANIE ZE STOMATOLOGIEM W KLASIE 2B

3 grudnia 2019 r, w ramach Tygodnia Promocji Zdrowia, uczniów klasy 2B odwiedziła mama Olafa - pani Anna Dziewiczkiewicz. Spotkanie dotyczyło higieny jamy ustnej, podczas którego pani stomatolog przygotowała dla dzieci bardzo ciekawą prezentację interaktywną. Opowiedziała również, co należy robić, aby mieć piękne, zdrowe zęby: jak należy się odżywiać, jak dbać o higienę zębów i jamy ustnej, kiedy należy odwiedzić gabinet stomatologiczny.

Mama Olafa pokazała dzieciom model uzębienia, na którym zademonstrowała dokładny sposób czyszczenia uzębienia. Każde dziecko nauczyło się prawidłowo myć zęby oraz otrzymało karty pracy i kolorowanki.

Wychowawca i dzieci bardzo serdecznie dziękują  Pani Annie Dziewiczkiewicz za pouczającą wizytę.