Z WIZYTĄ U MIKOŁAJA

29 listopada 2019 r., w piątkowy poranek, uczniowie klas 1A i 1B integrowały się na warsztatach świątecznych w Jaworzynie Śląskiej. Mikołaj, Renifer, Elfy i Śnieżynki przygotowały dla naszych dzieci wiele niespodzianek i atrakcji.

Dzieci uczestniczyły w warsztatach malowania bombek, ozdób gipsowych i lukrowania pierników. Ponadto łowiły świątecznego karpia, oglądały bajkę świąteczną i w rytmie wesołej muzyki tańczyły z Mikołajem i jego pomocnikami. Z każdym dzieckiem Mikołaj rozmawiał osobiście. Wiedział, o co dzieci pytać, bo na samym początku spotkania dzieci napisały list do Św. Mikołaja z prośbą o wymarzone prezenty i uzasadnieniem, że na takie prezenty w tym roku zasłużyły.

Był to dzień pełen radości i zabawy, który pozostanie na długo w naszej pamięci.