"UCZTA" TEATRALNA

19 marca 2019 r. uczniowie klasy 3A wraz ze swoją wychowawczynią - p. Anną Richter wyruszyli do świdnickiego teatru, aby przeżyć tam niezapomniane chwile. Już od miesiąca przygotowywali przedstawienie pt. "Pchła Szachrajka" na podstawie fragmentów utworu Jana Brzechwy, aby zaprezentować je na XVIII Przeglądzie Małych Form Teatralnych organizowanym, jak co roku, przez Szkołę Podstawową nr 105. W przeglądzie wzięło udział 17 zespołów z różnych szkół- świdnickich i z regionu. Występy młodych aktorów oceniało jury złożone z animatorów kultury i przedstawicieli placówek oświatowych. Wyniki przeglądu zostaną ogłoszone we wtorek, 26 marca.

To była prawdziwa uczta teatralna!

Uczniowie bardzo są wdzięczni pani dyrektor Małgorzacie Gryń-Chlebickiej za trzymanie kciuków, a chyba najbardziej rodzicom, którzy pomagali w transporcie dekoracji i rekwizytów oraz we wszelkich sprawach organizacyjnych. Dziękujemy!