DRZWI OTWARTE W NASZEJ SZKOLE JUŻ ZA NAMI

DRZWI OTWARTE W NASZEJ SZKOLE

4 marca 2019 r. o godz. 17.00 w naszej szkole gościliśmy przyszłych pierwszoklasistów wraz z ich rodzicami. Spotkanie rozpoczęło się od powitania przybyłych gości przez panią dyrektor Małgorzatę Gryń-Chlebicką oraz przedstawienia im kadry pedagogicznej. Uczniowie klas trzecich z zapałem zaśpiewali nasz ulubiony utwór "Order Uśmiechu", do którego słowa napisał Marek Michalak, a muzykę skomponował Marek Banaszczyk. Następnie uczestnikom spotkania została przedstawiona prezentacja multimedialna ukazująca realia funkcjonowania naszej szkoły. Po prezentacji dzieci wraz z rodzicami w towarzystwie nauczycieli- przewodników zwiedzili szkolne sale edukacyjne, świetlice, bibliotekę i gabinety przedmiotowe. Czekało tam na nich mnóstwo atrakcji. Zachwyt budziły przygotowane przez nauczycieli krótkie, zróżnicowane pod względem tematyki zajęcia oraz wyeksponowane przez nich pomoce dydaktyczne. Przyszli pierwszoklasiści z wielką ochotą i zainteresowaniem sprawdzali działanie tablic multimedialnych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia, mając nadzieję, że zachęcą one tych, którzy byli nieobecni, do wizyty w naszej szkole. Przypominamy, że zapisy trwają do 15 marca.