ANIELSKIE ŚPIEWANIE – JASEŁKA DLA RODZICÓW PRZYGOTOWANE PRZEZ DZIECI Z KLASY 2A

ANIELSKIE ŚPIEWANIE - JASEŁKA DLA RODZICÓW DZIECI Z KLASY 2A

Znowu minął rok,

już za oknem pada śnieg.

Blask choinki w domu lśni,

bo świąteczne idą dni...

19 grudnia 2018 r. wieczorową porą aula naszej szkoły po brzegi wypełniła się gośćmi. Przyszli rodzice, dziadkowie i rodzeństwo. Dzieci z klasy 2A przygotowały bożonarodzeniowe jasełka i wprowadziły swoje rodziny w niezwykły, magiczny nastrój. A „Kolęda dla nieobecnych” wzruszyła wszystkich do łez. Dzieci włożyły w przygotowanie przedstawienia ogrom pracy, za co zostały nagrodzone brawami i gratulacjami. Wszyscy goście, pani katechetka i wychowawczyni byli dumni z dzieci, że tak pięknie śpiewały kolędy, pastorałki , tańczyły i wyrażały emocje recytując swoje role. To był wyjątkowy wieczór, który na długo pozostanie w pamięci.

Aktorów przygotowały panie: Agnieszka Dembiczak i Joanna Janiak.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za przygotowanie wspaniałych strojów dla aktorów.