RODZINNE WARSZTATY OZDÓB BOŻONARODZENIOWYCH W KLASIE 2B

Rodzinne warsztaty bożonarodzeniowe, w których wzięło udział 60 osób, upłynęły w ciepłej, świątecznej atmosferze, przy dźwiękach kolęd i pastorałek. Ten wspólny, pracowicie spędzony czas stał się doskonałą okazją do świetnej zabawy w rodzinnym gronie oraz niezwykłą lekcją kreatywności i zdolności manualnych dzieci i ich rodzin, a przepiękne ozdoby bożonarodzeniowe na pewno nadadzą świątecznym dniom wyjątkowości i piękna.

Uczniowie klasy 2B i wychowawczyni serdecznie dziękują pani Aleksandrze Barańskiej - Zemście za upieczenie świątecznych pierników i ciasteczek oraz za zorganizowanie kawiarenki.