OCZEKIWANIE NA MIKOŁAJA W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Pomimo braku śniegu i zmęczonych reniferów 6 grudnia 2018 r. udało się Mikołajowi dotrzeć do dzieci czekających w świetlicy szkolnej. Zanim to nastąpiło, św. Mikołaj zostawił dzieciom koperty z zadaniami do wykonania w różnych pomieszczeniach szkolnych. Dzieci uczyły się piosenek o Mikołaju, malowały portret Rudolfa, uczestniczyły w licznych zabawach, a także odgadywały zagadki. Gdy dzieci wróciły do sali świetlicowej, tam czekał już na nich św. Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Dzieci powitały Gościa refrenem piosenki:

…To Mikołaj, to Mikołaj, to Mikołaj święty.

To Mikołaj, to Mikołaj, niesie nam prezenty…

Na koniec dzieci podziękowały Mikołajowi za przybycie, mając nadzieję, że w przyszłym roku też je odwiedzi.

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY SZKOLNEJ BARDZO DZIĘKUJĄ WSZYSTKIM TYM, KTÓRZY W JAKIKOLWIEK SPOSÓB PRZYCZYNILI SIĘ DO ZORGANIZOWANIA TEGO WAŻNEGO DLA DZIECI WYDARZENIA.

DZIĘKUJEMY!!!