NOCNE ZWIEDZANIE KSIĄŻA

23 listopada grupa uczniów klas ósmych wyruszyła wieczorowa porą na straaaaszną wycieczkę - nocne zwiedzanie Zamku Książ. Przerażeni, zaciekawieni uczniowie stanęli ciemną nocą u wrót Zamku ... i WTEDY SIĘ ZACZĘŁO!

Nocne zwiedzanie Książa było dla mnie nowym, ciekawym doświadczeniem. Wycieczka była bardzo interesująca, przekazała nam historię zamku i wywołała wiele skrajnych emocji. Z mojego punktu widzenia Zamek Książ jest piękny a gra aktorów była przerażająca w dobrym tego słowa znaczeniu.
W. Zięba, klasa 8d

Według mnie to była jedna z lepszych wycieczek, na których byłam. Podobało mi się to, że nie wiedzieliśmy, co w danym momencie nas zaskoczy. Na początku myślałam, że będzie to "zwykłe" zwiedzanie Książa, lecz z minuty na minutę było coraz ciekawiej i czuliśmy coraz większy dreszczyk emocji. To był super wyjazd!
W. Kuś, klasa 8d

Podczas wyjścia dowiedziałam się sporo ciekawostek dotyczących historii zamku. Przewodniczka ciekawie opowiadała a samo wyjście było niezwykle ekscytujące. Wbrew pozorom było strasznie i odczuwało się lęk mimo wiedzy, że wszystko było nieprawdziwe. Ta wizyta długo pozostanie w mej pamięci.
A. Dobrowolska, klasa 8d