UCZNIOWIE Z KLAS 1B I 2B W "WESOŁEJ PIĄTCE"

19 listopada 2018 r. uczniowie klas 1B i 2B zostali zaproszeni do zaprzyjaźnionego przedszkola „Wesoła Piątka” na inscenizację z okazji Święta Niepodległości. Goście z Ósemki obejrzeli przepiękny montaż słowno - muzyczny w wykonaniu wszystkich grup przedszkolaków. Aktorzy zaprezentowali tańce, piosenki i wiersze dla dzieci o treści patriotycznej nawiązujące do obchodzonej niedawno setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Było na co popatrzeć! Uczniowie podziwiali wspaniałą grę aktorską i śliczne stroje przedszkolaków.

Na koniec uczniowie naszej szkoły na ręce p. Dyrektor złożyli podziękowanie dla dzieci z przedszkola i całej kadry pedagogicznej za olbrzymi trud włożony w przygotowanie tak wspaniałego przedstawienia.