PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT

14 listopada 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt, w którym wzięły udział uczennice naszej szkoły. Do turnieju przystąpiło 6 reprezentacji świdnickich podstawówek w kategorii klas IV-VI. Gry w dwóch grupach eliminacyjnych każdy z każdym wyłoniły cztery zespoły grające dalej w ścisłym finale. Nasze uczennice otrzymały awans wygrywając ze Szkołą Podstawową nr 315 wynikiem 38 do 12.  W finale nasze dziewczyny dzielnie walczyły do końca, zajmując IV miejsce.  Na zakończenie imprezy organizator, Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji, przygotował dla drużyn pamiątkowe dyplomy oraz medale. Wyróżnione zostały też najlepsze zawodniczki drużyn, w naszym zespole taki tytuł otrzymała Natalia Smaza.

Skład drużyny:

Natalia Smaza