SZKOLNE IGRZYSKA SPORTOWE 2013

Od kilku lat na początku czerwca odbywają się w naszej szkole Szkolne Igrzyska Sportowe. W tym dniu na świdnickim stadionie wszyscy uczniowie klas III-VI rywalizują ze sobą indywidualnie i zespołowo w takich dyscyplinach sportowych jak: skok w dal, rzut piłeczką palantową na odległość, biegi sztafetowe na 400 m, bieg na 60 m. Natomiast uczniowie klas I-II na bocznym boisku OSiR-u zmagają się w międzyklasowych wyścigach rzędów oraz grają w "Dwa ognie". Wszyscy uczestnicy igrzysk z wielkim wysiłkiem i zaangażowaniem biorą udział w sportowych zmaganiach, przestrzegając zasad fair play. Najlepsi zawodnicy otrzymują za swoje wyniki medale, a najlepiej kibicująca klasa otrzymuje sportową nagrodę rzeczową.