JAK UCZNIOWIE KLASY 2A OBCHODZILI DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W tym roku 25 listopada wypada w niedzielę, dlatego dzieci z klasy 2A Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodziły w piątek 23 listopada 2018 r. Wszyscy uczniowie przyszli do szkoły ze swoimi ulubionymi misiami, które pełnią w ich życiu bardzo ważną rolę. I nie ma najmniejszego znaczenia, czy miś jest duży, czy mały, w kapeluszu czy z klapniętym uszkiem, ale ważne, że jest i że można się do niego w każdej chwili przytulić, pogłaskać, powierzyć mu swoje tajemnice czy uronić łezkę, kiedy ma się gorszy dzień.
Pluszaki towarzyszyły dzieciom na zajęciach, w czasie przerw, a nawet poszły z dziećmi na spacer. Misie były bardzo grzeczne i bacznie przyglądały się swoim opiekunom, jak wspaniale pracują. To był wyjątkowy dzień, bo wiemy, że misie to szczególni ulubieńcy każdego z nas.