POWIATOWY KONKURS POEZJI PATRIOTYCZNEJ "NIE RZUCIM ZIEMI, SKĄD NASZ RÓD"

6 listopada 2018 r. odbył się Powiatowy Konkurs Poezji Patriotycznej organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Mieczysława Kozara-Słobódzkiego. Wśród 39 uczestników reprezentujących m.in. szkoły ze Świdnicy, Świebodzic, Żarowa, Pszenna, Dobromierza, znalazło się sześcioro reprezentantów naszej szkoły, zwycięzców konkursu szkolnego: Anna Galicka (8b), Wiktoria Zięba (8d), Lilianna Kozłowska (7a), Kinga Skrzypacz (6b), Maja Bryndza (4b), Igor Dołek (4c). Uczestnicy konkursu prezentowali jeden utwór podnoszący treści patriotyczne. Oceniano dobór treści, jego interpretację, kulturę słowa oraz ogólny odbiór artystyczny. Do finału konkursu zakwalifikowały się: Anna Galicka (8b), Lilianna Kozłowska (7a), Kinga Skrzypacz (6b).
To nie koniec zmagań konkursowych. Uczennice będą reprezentować naszą szkołę w
III etapie konkursu, który odbędzie się 12.11.2018 o godz. 10:00 w Teatrze Miejskim, Rynek 43. Zapraszamy wszystkich do kibicowania naszym finalistkom i życzymy im dalszych sukcesów.