ŚWIDNICKI PÓŁMARATON BIEGOWY

3 listopada 2018 r. odbył się świdnicki półmaraton biegowy w międzynarodowej obsadzie, w którym wzięli udział również uczniowie naszej szkoły. Co prawda jeszcze nie w charakterze zawodników, ale uważamy, że już w niedługiej przyszłości zobaczymy ich na trasie biegu. Uczniowie naszej szkoły rywalizowali w kategorii  kibiców aktywnie wspierających zawodników nie tylko głośnym dopingiem, ale ustawiając hasła promujące aktywny wypoczynek. Pomimo niesprzyjającej aury nasza szkoła wystawiła 17-osobową reprezentację. Były banery, plakaty, trąbki, muzyka, ale przede wszystkim głośny doping. Dziękujemy naszej młodzieży za udział w sportowej imprezie i zachęcamy do wspólnych treningów w Szkolnej Akademii Biegowej, aby w kolejnych edycjach wziąć udział w charakterze zawodników.