UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

22 czerwca 2018r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. O godzinie 9.00 uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły zgromadzili się przy boisku szkolnym, by uroczyście zakończyć kolejny rok nauki. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego głos zabrała pani dyrektor Małgorzata Gryń-Chlebicka. Przywitała wszystkich obecnych, podziękowała uczniom za ich pracowitość i ambicję, rodzicom za zaangażowanie i wsparcie oraz pracownikom szkoły za nieustający wysiłek i wiarę w możliwości swoich wychowanków. Pogratulowała również uczennicy Liliannie Kozłowskiej osiągnięcia celujących wyników w nauce. Następnie głos zabrała pani Agnieszka Dobrowolska (przewodnicząca Rady Rodziców). Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim udanych, bezpiecznych wakacji. Przed rozejściem się do klas przed zgromadzoną społecznością szkolną wystąpili uczniowie klas VII, popisując się swoimi zdolnościami wokalnymi i muzycznymi. Po części oficjalnej uczniowie otrzymali od swoich wychowawców świadectwa, dyplomy i nagrody za całoroczny trud.