VIII FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ "FANTAZJA"

13 czerwca 2018 r. w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie Zdroju miał miejsce VIII Festiwal Piosenki Dziecięcej "FANTAZJA" organizowany przez Miejską Szkołę Podstawową. W festiwalu wzięło udział 21 wykonawców w dwóch kategoriach: klasy 1-3 i klasy 4-7. Występujących oceniało jury w składzie: Marlena Janik, Mirosław Kowalik, Maja Ludwiczak. Przed częścią konkursową miały miejsce 1,5 h warsztaty wokalne dla dzieci. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice - Dorota Krawczyńska z klasy 3e i Anna Galicka z klasy 7b. Dla Dorotki był to debiut festiwalowy. Początkowo stremowana, ale w miarę trwania utworu coraz odważniejsza, wykonała piosenkę "Eldorado". Za swój występ nagrodzona została gromkimi brawami i bezpłatnymi zajęciami wokalnymi w studio piosenki. Anna Galicka brawurowo wyśpiewała 1 miejsce, wykonując utwór "Prawie udało się". Za występ otrzymała statuetkę, dużego pluszowego miśka i tajemniczą torebkę z prezentem. Opiekunem dziewcząt była p. Kamilla Banaszczyk. Nasze laureatki będzie można usłyszeć na Szkolnym Festynie 16.06.2018r. GRATULUJEMY!