UCZNIOWIE KLASY 1A ZDOBYLI SZCZYT GÓR SOWICH

9 czerwca 2018 r. podczas wycieczki integracyjnej uczniowie klasy I A wraz z rodzicami, rodzeństwem i wychowawczynią zdobyli najwyższy szczyt Gór Sowich - Wielką Sowę. To była udana wyprawa. Wszyscy przeżyli fantastyczną przygodę. Mogli pooddychać świeżym powietrzem, podziwiać piękną górską przyrodę, a co najważniejsze zintegrować się i lepiej poznać. Towarzyszyła również wymarzona pogoda, trochę słońca i lekki wiatr. Na samej górze tatusiowie rozpalili ognisko, nad którym pieczone były kiełbaski i chleb. Nie obyło się też bez lodów. Można było też podziwiać panoramę z wieży widokowej. Panowała sympatyczna atmosfera,  ponieważ dopisywał wszystkim doskonały humor. Już jest zaplanowana kolejna weekendowa wycieczka integracyjna, która odbędzie się w przyszłym roku szkolnym.