„MAMA, TATA I JA'', CZYLI ŚWIĘTO RODZINY W KLASIE 1A

"MAMA, TATA I JA" - CZYLI ŚWIĘTO RODZINY W KLASIE 1A

23 maja 2018 r. o godz. 17:00 w auli szkolnej rozpoczęło się ”Święto Rodziny”. Jeszcze takiego w naszej szkole nie było. Przygotowania rozpoczęły się miesiąc temu. Każde dziecko wspólnie z rodzicami miało za zadanie wybrać wiersz ulubionego autora, rozdzielić poszczególne role dla każdego członka rodziny i wspólnie wystąpić na scenie w auli szkolnej. Wszystkie chętne rodziny stanęły na wysokości zadania przygotowując stroje, rekwizyty a przede wszystkim odkrywając swoje aktorskie umiejętności. Śmiechu było co niemiara. Na scenie królowały wiersze J. Tuwima, A. Fredry i J. Brzechwy.

Dzieci dla rodziców zaśpiewały piosenkę „Moja wesoła rodzinka”, zatańczyły taniec „Ku czci słońca” i wręczyły własnoręcznie wykonane tęczowe niespodzianki z soli. Na koniec czekał na wszystkich słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

To był wyjątkowy dzień, który na długo pozostanie w pamięci.

Wychowawczyni klasy 1A składa serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom za przygotowanie inscenizacji i słodkiego poczęstunku.