UCZNIOWIE KLASY 2C W GABINECIE STOMATOLOGICZNYM

23 maja 2018 r. uczniowie klasy 2C wybrali się na wycieczkę do gabinetu stomatologicznego. Dzieci otrzymały zaproszenie od mamy Hani – p. Anny Czachury, która jest dentystką. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali opowiadania pani stomatolog na temat budowy zęba, o tym w jaki sposób trzeba dbać o zęby, żeby być zdrowym oraz do czego służą przyrządy dentystyczne. Drugoklasiści byli pod wielkim wrażeniem, kiedy pani doktor pozwoliła im dotknąć i wypróbować niektóre przyrządy dentystyczne oraz swobodnie położyć się na fotelu. Na koniec wizyty podziękowały Hani mamie, która również obdarowała je prezentami. Uczniowie klasy 2C obiecują, że od dzisiaj, będą regularnie kontrolować swoje zęby i należycie o nie dbać!