IX POWIATOWY KONKURS PIOSENKI W JĘZYKU ANGIELSKIM

10 maja 2018 r. odbył się IX Powiatowy Konkurs Piosenki w Języku Angielskim, organizowany przez Szkołę Podstawową nr 4 w Świdnicy. Występujących oceniało jury w składzie: Anna Wojas - nauczyciel języka angielskiego z I LO w Świdnicy oraz Anna Kozłowska - nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej I st. i Społecznej Szkoły Muzycznej II st. w Świdnicy. Naszą szkołę w konkursie reprezentowali: Daria Kwiecińska z klasy 6a, której akompaniował Jakub Moneta z klasy 7a w kategorii klas 4-6 szkół podstawowych oraz Anna Galicka z klasy 7b, Wiktoria Zięba z klasy 7d i duet w składzie - Wiktoria Rafalont z klasy 7a, Kacper Wrzodek z klasy 7b w kategorii klas 7 szkół podstawowych oraz gimnazjów. Jury po wysłuchaniu 43 wykonań postanowił przyznać naszym uczniom dwie nagrody. Anna Galicka otrzymała III miejsce w kategorii solistów, a nasz duet II miejsce w kategorii zespołów. Uczniów do konkursu przygotowała nauczycielka muzyki p. Kamilla Banaszczyk przy współudziale nauczycieli języka angielskiego, którzy czuwali nad poprawnością językową wykonawców.