KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO W SP 105

14  lutego 2018 r. uczniowie klas starszych mieli okazję wziąć udział w IX Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego, a młodsi w I Konkursie na Komiks Anglojęzyczny. Konkurs językowy obejmuje zarówno wiedzę z języka angielskiego jak i wiedzę o krajach anglojęzycznych (w tym roku była to Australia) oraz konkurs recytatorski. W konkursie językowym wzięła udział Olga Slatan z kl. 7D, a wiedzą o Australii mógł się pochwalić Igor Ryglowski z kl.7A. Natomiast 16 lutego wiersze recytowały Lilianna Kozłowska i Daria Kwiecińska z kl. 6A. Wszyscy uczestnicy reprezentowali wysoki poziom, a konkurencja była duża, ponieważ stawili się uczniowie z wielu szkół podstawowych z powiatu świdnickiego. Gratulujemy wiedzy i odwagi naszym konkursowiczom i życzymy szczęścia w następnym konkursie, już za rok.