WALENTYNKOWE ŚWIĘTO W KLASIE 1C

WALENTYNKOWE ŚWIĘTO W KLASIE IC

14 lutego 2018r. w klasie 1C odbyły się klasowe walentynki. W tym dniu zajęcia były odzwierciedleniem takich pojęć jak: szczęście, miłość, przyjaźń. Dzieci poznały tradycję tego święta, rozwiązywały tematyczne zagadki oraz quiz. Uczniowie przygotowując kartkę walentynkową, dla losowo wybranej osoby z klasy, mogli wykazać się swoją kreatywnością. Ten dzień był okazją do doskonalenia umiejętności mówienia o swoich uczuciach, oceny rówieśników, ale także sprawiania radości innym. Nie zabrakło życzliwych uśmiechów, braw i miłych słów. Adresowane do dzieci zwroty, które znalazły się na walentynkowych sercach wykonanych przez uczniów: „Dziękuję, że mi pomagasz”, „Cieszę się, że jesteś w naszej klasie”, „Lubię się z Tobą bawić” – sprawiały, że każdy poczuł się doceniony, ważny i lubiany. Tego dnia uczniowie mogli doświadczyć wzajemnej życzliwości i wzmocnić wiarę w siebie.