WALENTYNKI W KLASIE 1A

WALENTYNKI W KLASIE IA

14 lutego 2018 r. w klasie 1A od samego rana zapanowała miła i radosna atmosfera. A wszystko to z okazji walentynek. Dzieci składały sobie życzenia zdrowia, szczęścia, spokoju i radości, przekazując z ręki do ręki symbol miłości, szacunku i przyjaźni - czerwone serduszko. Odgadywały zagadki "Kto kocha kogo" na podstawie znanych bajek. Własnoręcznie wycinały czerwone serca i na paskach papieru pisały zalety koleżanek i kolegów z klasy. W ten sposób mogły wyrazić odrobinę sympatii i sprawić radość drugiej osobie. Wszyscy mieli doskonałe humory. Na koniec dzieci otrzymały od rodziców wyjątkowe jabłka i różne słodkości.

Pierwszaki lubią być obdarowywane prezentami, ale chętnie też je wykonują i wręczają, dlatego przygotowały niespodzianki dla najbliższych.