"CZY BABCIA I DZIADEK SĄ CZARODZIEJAMI?" - ZAJĘCIA OTWARTE W KLASIE 1C

"CZY BABCIA I DZIADEK SĄ CZARODZIEJAMI?" ZAJĘCIA OTWARTE W KLASIE IC

6 lutego 2018r. do klasy 1C przybyli niezwykli goście – Babcie i Dziadkowie uczniów. Z tej okazji dzieci przygotowały pełne humoru przedstawienie pt. „Czy babcia i dziadek są czarodziejami?” w którym wyrazili swą wielką miłość do dziadków. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a  dziadkowie ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Oprócz występu słowno-muzycznego zaproszeni goście mogli obserwować codzienną pracę swoich wnuków.  Dzieci opowiadały o tym, jakie są ich babcie i dziadkowie, co lubią z nimi najbardziej robić, jak okazują im swoją miłość, jak mogą sprawiać im radość każdego dnia. Przy okazji doskonalili umiejętność pięknego czytania, wypowiadania się. Dzieci miały okazję pochwalenia się swoimi zdolnościami i umiejętnościami. Bardzo aktywnie i z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach, udzielały trafnych, a czasami zaskakujących odpowiedzi, co wywoływało gromkie brawa i uśmiech gości. Dla swoich bliskich uczniowie przygotowali własnoręcznie zrobione upominki. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersze, piosenki i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoją wdzięczność za trud włożony w ich wychowanie. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.