OSKAR PEREK SZACHOWYM MISTRZEM DOLNEGO ŚLĄSKA!

OSKAR PEREK SZACHOWYM MISTRZEM DOLNEGO ŚLĄSKA

W ostatni piątek, 2 lutego 2018 r., we Wrocławiu odbył się Wielki Finał Dolnośląskiej Ligi Szachowej Szkół Podstawowych. Oskar Perek z klasy IVe pomimo bardzo zaciętej walki nie oddał wygranej w całym cyklu (4 turnieje) i w ten sposób został nowym Mistrzem Dolnego Śląska! (kl.4)
Przypomnijmy, że w roku 2015 Oskar zdobył ten tytuł, będąc w kl. II, a w zeszłym roku uplasował się na II miejscu z tytułem Wicemistrza. W klasyfikacji generalnej Szkół Podstawowych SP 8 zajęła w tym roku 11 miejsce, co jest bardzo dobrym wynikiem, biorąc pod uwagę fakt, że nasz szkolny kolega startował w zawodach jako jedyny Ósemkowicz.
Być może w przyszłym roku dołączą do niego koleżanki i koledzy z naszej szkoły? W imieniu Oskara serdecznie zapraszamy do udziału (kontakt przez Pana Andrzeja Filipowskiego).