UCZNIOWIE KLASY 1B PRZY WSPÓLNYM WIGILIJNYM STOLE

22 grudnia 2017 r. uczniowie klasy 1B spotkali się przy wspólnym wigilijnym stole. W udekorowanej świątecznie sali znalazła się przystrojona choinka z prezentami oraz długi stół nakryty białym obrusem, zastawiony łakociami przygotowanymi przez rodziców. Pierwszoklasiści spędzili piękne, wspólne chwile w wyjątkowej, świątecznej atmosferze, przy zapachu świerkowych gałązek i staropolskich kolędach. Łamiąc się opłatkiem, złożyli sobie świąteczne i noworoczne życzenia. W prezencie świątecznym otrzymali przepiękne bombki z własnym imieniem, które zawisną na choinkach w ich domach rodzinnych. Każde dziecko dostało także bożonarodzeniową niepowtarzalną kartkę ze świątecznymi życzeniami. Były to chwile pełne magii, uroku i dziecięcej radości.

Uczniowie klasy 1B wraz z wychowawczynią serdecznie dziękują wszystkim rodzicom, którzy przyczynili się do uświetnienia tego szczególnego dnia.