ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO "POMNIKI PRZYRODY POWIATU ŚWIDNICKIEGO

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO "POMNIKI PRZYRODY POWIATU ŚWIDNICKIEGO"

15 grudnia 2017 roku w wieży ratuszowej nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Pomniki przyrody Powiatu Świdnickiego". Udział w nim brali uczniowie klas 7 i klas gimnazjalnych. W konkursie zorganizowanym przez: Muzeum Dawnego Kupiectwa w Świdnicy, Lokalną Organizację Turystyczną „Księstwo Świdnicko-Jaworskie”, Nadleśnictwo Świdnica oraz Towarzystwo Regionalne Ziemi Świdnickiej III miejsce zajął Marcel Litwiński z klasy VIIB i aż 4 uczniów z naszej szkoły otrzymało wyróżnienia. Trafiły one do: Natalii Kasprzyszak, Jagody Wróbel, Natalii Romanowskiej oraz Jakuba Konarzewskiego! Wszystkim serdecznie gratulujemy a nagrodzone Fotografie oglądać można na I piętrze wieży ratuszowej.