MIKOŁAJKOWA NIESPODZIANKA DLA UCZNIÓW Z KLAS 6A I 6C

W poniedziałkowy śnieżny poranek, 4 grudnia 2017 r., na uczniów klas 6a i 6c czekała nie lada niespodzianka mikołajkowa: jakże wielkie było ich zaskoczenie, kiedy rozpoczynając lekcje, dowiedzieli się, że… lekcji tego dnia nie będzie. A zamiast nich zajęcia w terenie: arcyciekawe warsztaty mikołajkowe w magicznej pracowni Mikołaja w Jedlinie-Zdroju, w czasie których dzieci brały udział w grach i zabawach integracyjnych, pozowały do zdjęcia z Mikołajem, tańczyły ze śnieżynkami. Niesamowitą atrakcją okazało się samodzielne wykonanie przez uczniów świątecznych ciasteczek i ozdabianie ich. A na deser… pizza, którą każdy uczestnik przygotował według własnego pomysłu. Oczywiście, jak to bywa w gościnie u Mikołaja, nikt nie wyszedł z pustymi rękami: kolorowe paczki zostały miłą pamiątką po pełnej wrażeń przygodzie.

4 grudnia 2017 roku nasza klasa jak zawsze przyszła do szkoły na zajęcia. Jednak nie był to zwykły dzień, ponieważ czekała tam na nas super niespodzianka mikołajkowa.
Jakub Malczyk, kl. 6c