MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE W RUCHU DROGOWYM

23 listopada 2017 r. nasza szkoła gościła przedstawicieli 6 świdnickich szkół, którzy wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Podczas zawodów uczniowie z klas drugich i trzecich wykazali się wiadomościami i umiejętnościami koniecznymi do poruszania się po drogach oraz w ich bezpośrednim sąsiedztwie. W ośmiu konkurencjach reprezentanci odpowiadali na pytania dotyczące m.in. znaków drogowych, obowiązkowego wyposażenia roweru oraz kształtów i kolorów sygnalizacji świetlnej. Pracę uczniów oceniał przedstawiciel Straży Miejskiej - st. insp. Jacek Budziszewski i przedstawiciel Policji - nadkom. Robert Topolski. Zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 6. Uczestnikom oraz opiekunom serdecznie GRATULUJEMY!