SZKOLNA DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

Pamiętajmy, że wróżby  nie zawsze się spełniają, więc nie trzeba się martwić, jeśli przepowiednia nie okazała się dla kogoś pomyślna.
Sądzę, że dyskoteka była bardzo udana, a uczestnicy bawili się wyśmienicie.
Konstancja Kulak, kl. VIb

22 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Uczniowie klas IV-VII mieli możliwość wywróżenia swojej przyszłości i „wytańczenia się na zapas” przed nadchodzącym Adwentem. Na wydarzenie przeznaczono  pięć sal: nr 7, nr 14, nr 5, nr 6 oraz aulę. W  pierwszej sprzedawane były ciasta upieczone przez uczniów. Następna służyła osobom zainteresowanym swoją przyszłością – nie brakowało więc stanowisk z wróżbami. Za szatnie służyły sale nr 5 i 6. W auli muzyka brała górę nad stojącą młodzieżą i zmuszała ją do tańca. W rolę DJ-a wcielił się niezastąpiony w tej kwestii Pan Andrzej Filipowski.
Myślę, że zabawa spodobała się wielu uczniom, a nauczyciele opiekujący się uczniami nie musieli ich zbyt mocno upominać.
Klaudia Owczarek, VIIa