UCZNIOWIE KLAS 6A I 6C NA WYCIECZCE WE WROCŁAWSKIM PARKU TRAMPOLIN JUMPWORLD

W poniedziałek, 23 października 2017 r., klasy 6 a i 6 c wybrały się na wycieczkę integracyjną do wrocławskiego Parku Trampolin JumpWorld. Uczniowie, korzystając z licznych atrakcji, bawili się doskonale i wrócili do domu w świetnych nastrojach, uznając wyjazd za bardzo udany. Poniżej prezentujemy relacje z wycieczki uczniów kl. 6c.

23.10.2017 r. byłam na wycieczce szkolnej w Parku Trampolin JumpWorld we Wrocławiu. Wycieczka ta była częściowo sfinansowana nagrodą za wygraną naszej klasy w ubiegłym roku szkolnym w Szkolnej Lidze Klas. Po raz drugi udało się nam zwyciężyć w tym konkursie. Na wycieczkę udaliśmy się autobusem. Zbiórka była o 8:30 nad zalewem. Do Wrocławia dojechaliśmy ok. 10:00 i od razu skierowaliśmy się w stronę parku. Przebraliśmy się w stroje sportowe oraz w skarpetki antypoślizgowe. W parku znajdowały się liczne trampoliny, podzielone na strefy: siatkarską, koszykarską i akrobatyczną. Na co dzień trenuję akrobatykę, więc skakanie i robienie salt sprawiało mi dużą przyjemność. Widziałam  zdumione spojrzenia koleżanek i kolegów, którzy z podziwem patrzyli na moje ćwiczenia akrobatyczne. Nieco zmęczona, ale bardzo zadowolona, opuściłam park rozrywki. Wracając do domu, natrafiliśmy po drodze na korek, dlatego też nasz przyjazd trochę się opóźnił. Mimo to uważam ten dzień za bardzo udany i będę  go miło wspominać.
Ola Kowalska

W dniu 23 października pojechaliśmy z całą moją klasą, z 6a oraz z opiekunami, na wycieczkę do Parku Trampolin JumpWorld, do Wrocławia. Byłem podekscytowany tą podróżą, ponieważ dopiero drugi raz byłem w parku trampolin i to o wiele  większym, niż za pierwszym razem. Uważam, że wiele osób ucieszyło się z tej wycieczki, w tym również i ja, ponieważ taka zabawa, w takim wielkim parku, kosztuje dość sporo. My mieliśmy pieniądze klasowe, które wygraliśmy w Szkolnej Lidze Klas i wiele mniej nas to kosztowało. Było fantastycznie. Przez dwie godziny szaleliśmy na trampolinach, graliśmy w kosza, robiliśmy różne przewrotki i salta. Do Świdnicy wróciliśmy ok. godziny 14.00, bardzo zmęczeni, ale szczęśliwi. Marzyłem o takiej wycieczce i wszystkim polecam, aby odwiedzili park JumpWorld we Wrocławiu.
Jakub Malczyk

23 października nasza klasa - 6c pojechała na wycieczkę. Zdecydowaliśmy wraz z panią, że pojedziemy do JumpWorldu, część naszej wycieczki opłaciliśmy pieniędzmi z wygranej w Szkolnej Lidze Klas.  Mnie wycieczka bardzo się podobała. Był to wspaniały pomysł na aktywne spędzenie czasu.  Mam nadzieję, że będę miała okazję pojechać tam jeszcze kiedyś.
Oliwia Raczyńska

W dniu 23 października 2017 r. pojechałem wraz z innymi uczniami mojej klasy oraz klasy 6 a na wycieczkę do Parku Trampolin JumpWorld we Wrocławiu. O godzinie 8:30, gdy wszyscy uczestnicy wycieczki zebrali się na parkingu nad Zalewem Witoszówka w Świdnicy, po sprawdzeniu stanu technicznego autobusu przez policję i zajęciu w nim miejsc, wyruszyliśmy w podroż, która minęła nam bardzo szybko. Na miejsce dotarliśmy około godziny dziesiątej. JumpWorld Wrocław to największy park trampolin, który gwarantuje nam niezwykłą rozrywkę. Górnej granicy wieku nie ma. To miejsce pozwala nam na szaleństwo, wspaniałą zabawę i radość ze skakania. Atrakcji w parku jest mnóstwo. Jednak, aby z nich korzystać musieliśmy zapoznać się z regulaminem, podpisać stosowne oświadczenie, przebrać się w wygodny strój, założyć antypoślizgowe skarpetki. Po dwóch godzinach wspaniałej zabawy zmęczeni i pełni niezapomnianych wrażeń wyruszyliśmy w drogę powrotną do Świdnicy.  Zadowoleni z wyjazdu do Świdnicy wróciliśmy o godzinie 14:20.
Wycieczka była bardzo udana i w najbliższym czasie bardzo chciałbym pojechać tam jeszcze raz. Uważam, że jest to świetne miejsce na spędzenie wspólnego czasu zarówno z rodziną, jak i ze znajomymi. Wszystkie zajęcia były bardzo ciekawe. Miło spędziliśmy wspólnie czas. Była to prawdziwa i wspaniała przygoda połączona z zabawą. Wszyscy z uśmiechem wróciliśmy do domu.
Jakub Piotrowski