PIERWSZAKI ZGŁĘBIŁY TAJNIKI BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

20 października 2017 r. uczniowie klas 1A i 1B udali się do szkolnej biblioteki, aby poznać jej tajemnice. Pierwszaki dowiedziały się m. in. kto pracuje w bibliotece i na czym polega jego praca, czym różni się biblioteka szkolna od biblioteki miejskiej, jakie rzeczy znajdują się w bibliotece i do czego służą, jak należy zachowywać się w tym miejscu. Dzieci obejrzały prezentację multimedialną, na której rozpoznawały postacie z bajek, a także przeglądały książki z literatury dziecięcej. Na koniec spotkania p. Aleksandra Barańska - Zemsta zaprosiła uczniów na pasowanie na czytelnika, które odbędzie się już w listopadzie.

Dziękujemy p. Aleksandrze Barańskiej - Zemście za poprowadzenie dzisiejszego spotkania i przybliżenie dzieciom ciekawej pracy bibliotekarza.

KLASA 1A

KLASA 1B