ŻYCZENIA OD UCZNIÓW Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom życzę samych dobrych dni w szkole. Aby praca na naszą rzecz przynosiła jak największe owoce oraz satysfakcję. By lekcje realizowane były w jak najlepszej atmosferze. Aby uczniowie rzetelnie przygotowywali się do zajęć, zawsze mieli odrobione lekcje. Spełnienia marzeń w życiu prywatnym. Dużo zdrowia. Jak najmniej zdartych gardeł. Pomyślności i wytrwałości w dalszym wykonywaniu zawodu.
Roksana Kuś, kl. 7d

Z okazji Dnia Nauczyciela życzę gronu pedagogicznemu dużo szczęścia i radości z wykonywanej pracy. W ciągu tych wszystkich lat, wychowując mnie, stali się Państwo przyjaciółmi, na których zawsze mogę polegać.
Wiktoria Zięba, kl. 7d

Drodzy Nauczyciele, z okazji Waszego święta życzę Wam dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności. Aby uczniowie, których uczycie byli wzorowi i nie sprawiali kłopotów. Aby każdy dzień był spełniony i twórczy. Życzę Wam również, aby uczniowie byli  zawsze przygotowani do zajęć i nie zapominali o zadaniach domowych. Aby klasówki, które sprawdzacie, były poprawnie napisane. Dużo zdrowia i siły do pracy z nami. Wytrwałości w przekazywaniu nam wiedzy.
Weronika Kuś, kl. 7d

14 października - dzień, w którym nauczyciele mają swoje święto. Z okazji tego dnia chciałabym życzyć wszystkim nauczycielom wszystkiego, co najlepsze. W szczególności tego, żeby każdy uczeń dostawał dobre oceny, żeby każdy dzień nauczania w szkole miło mijał, a przede wszystkim cierpliwości do uczniów!
Martyna Pożoga, kl. 7c

Życzę nauczycielom z okazji ich święta, aby dawali jak najwięcej piątek i szóstek i jak najmniej jedynek, ponieważ uczeń nie lubi dostawać jedynek, a nauczyciel nie lubi ich wstawiać. Dlatego życzę wszystkim nauczycielom wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Nauczyciela.
Martyna Ciąglewicz, kl. 6d

Wszystkim nauczycielom z okazji Dnia Nauczyciela życzę natchnienia, aby na lekcjach, nawet pomimo pochmurnych dni za oknem, świeciło słońce. Jestem  wdzięczna wszystkim nauczycielom za dobre rady, pogodne chwile, instrukcje, pochwały i słowa krytyki, które pomogły mi ćwiczyć ciężej i lepiej.
Aleksandra Skowera, kl. 6d

Drodzy Nauczyciele! Z okazji Waszego święta chciałabym życzyć Wam miłych chwil spędzonych w naszej obecności. Mam nadzieję, że uczniowie (łącznie ze mną) nie będą sprawiać zbyt wielu kłopotów i w dalszym ciągu będą aktywnie uczestniczyć w lekcji. Jestem pewna, iż godziny ciężkiej pracy włożone w naszą edukację nie zostaną zapomniane i zaowocują w przyszłości. Dziękuję za cierpliwe podejście i mam nadzieję, że kolejne lata nauki będą jeszcze lepsze niż dotychczasowe.
Lidia Banach, kl. 7c

Z okazji Dnia Nauczyciela wszystkim nauczycielom życzę dużo szczęścia, cierpliwości i radości z wykonywanej pracy, sukcesów zawodowych i samych wzorowych uczniów. Dziękuję również za trud włożony w pracę, żeby nam było łatwiej.
Wiktoria Olchowska, kl. 7c

Z okazji Dnia Nauczyciela możemy życzyć zdrowia, szczęścia, radości w nauce młodych uczniów, sukcesów rodzinnych, miłe spędzonego roku szkolnego i spełnienia  marzeń.
Martyna Fasuga, kl. 7d

Z okazji Dnia Nauczyciela życzymy naszym nauczycielom dużo zdrowia, radości z wykonywanej pracy, satysfakcji i uśmiechu na co dzień. Chcemy, aby ten dzień był dla Was wyjątkowy, więc postaramy się być grzeczni, aby nie popsuć Wam humoru. Serdeczne życzenia składają uczniowie!
Kamila Pudłowska, kl. 6d

Z okazji Dnia Nauczyciela  wszystkim Nauczycielom życzę pogody ducha, poczucia spełnienia, satysfakcji zawodowej, pomyślności w życiu osobistym, entuzjazmu w przekazywaniu wiedzy oraz samych dobrych dni w całym roku szkolnym. Ponadto życzę wielu sukcesów, radości, uśmiechu każdego dnia oraz uznania i szacunku wychowanków oraz ich rodziców. Aby Wasza mądrość, cierpliwość i wrażliwość na zawsze pozostała we wdzięcznej pamięci uczniów.
Jakub Piotrowski, kl. 6c

Drodzy nauczyciele ! Z okazji Waszego święta chciałabym Wam życzyć przede wszystkim dużo szczęścia i radości z wykonywanego zawodu. Dziękuję Wam za cierpliwość, którą musicie się wykazywać każdego dnia. Dziękuję również za pokazanie nam, że każda porażka może nas czegoś nauczyć. Istnieje powiedzenie, że ,,Najtrwalszym i najcenniejszym podarunkiem, jaki można dać dziecku - jest wykształcenie”. I to właśnie Wy dzielicie się z nami swoją ogromną wiedzą. Dziękuję za motywowanie nas każdego dnia do dalszej pracy. Każdy z nas ma czasami gorsze chwile i to właśnie najczęściej Wy - nauczyciele nie pozwalacie nam się zatrzymać i mówicie, że trzeba iść dalej. Dziękuję za to.
Olga Slatan, kl. 7d