UCZNIOWIE KLASY VID NA WYCIECZCE W RADKOWIE!

UCZNIOWIE KLASY VID NA WYCIECZCE W RADKOWIE

4 października 2017 r. pojechaliśmy do Radkowa na wycieczkę szkolną wraz z wychowawcą, panią Dorotą Kocoń oraz panią Małgorzatą Madziałą. Czekało na nas mnóstwo atrakcji – pierwszą z nich były zajęcia z garncarstwa. Udało nam się ulepić rozmaite przedmioty, takie jak dzwoneczki, aniołki, zajączki itp. Spróbowaliśmy też swoich manualnych zdolności w rękodzielnictwie, robiąc laurki dla nauczycieli. Strzelaliśmy również z łuku, a fakt, że pogoda nie sprzyjała, wzbudzał w nas jeszcze więcej emocji. Kolejna atrakcja pozwoliła nam poczuć się jak prawdziwi sportowcy, gdyż każdy z nas spróbował swoich sił na ściance wspinaczkowej. W międzyczasie uczyliśmy się nowych gier z całego świata. Następnym punktem programu była wycieczka do Kudowy Zdroju, gdzie autokarem pokonaliśmy drogę 100 zakrętów. Podróż odbyła się z udziałem wspaniałego przewodnika, który umilał nam podróż, opowiadając rozmaite historie. Główną niespodzianką w Kudowie Zdroju była wizyta w Muzeum Zabawek i Parku Zdrojowym. Po intensywnych dniach zawsze czekał na nas obficie zastawiony stół, gdzie każdy mógł wybrać swoje ulubione dania – od muesli z mlekiem, poprzez znakomite wędliny i sery, aż po potrawy regionalne. W ostatni wieczór zwieńczeniem wycieczki była dyskoteka, na której wszyscy świetnie się bawiliśmy.