SZKOLNE ELIMINACJE DO KONKURSU "WESOŁA KOKOSZKA"

W środę 11.10.2017 r. odbył się Konkurs Recytatorski „Wesoła Kokoszka” dla dzieci z klas II i III (etap szkolny). Uczniowie prezentowali utwory znanych polskich poetów: Juliana Tuwima, Aleksandra Fredry, Doroty Gellner, Danuty Wawiłow.
Prezentacje recytatorów oceniane były według następujących kryteriów: dobór repertuaru, interpretacja tekstu, kultura słowa, ogólne wrażenie artystyczne.
Jury w składzie: p. Renata Zalas, p. Aleksandra Barańska, Andrzej Bondarenko (kl. 7a), Piotr Impert (kl. 7a) po wysłuchaniu wszystkich uczestników konkursu wytypowało dwie osoby, które będą reprezentowały naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim „Wesoła Kokoszka” w Szkole Podstawowej w Marcinowicach. Najlepszymi okazały się Dorota Krawczyńska z klasy IIId oraz Łucja Bojnowska z klasy IIIe.
Gratulujemy Dziewczynkom i trzymamy kciuki podczas konkursu finałowego!