SPOTKANIE UCZNIÓW ÓSEMKI Z KAWALEREM ORDERU UŚMIECHU PANIĄ ZUZANNĄ NAWROT

We wtorek, 4 października 2017 r., w Szkole Podstawowej nr 8 w Świdnicy gościła Pani Zuzanna Nawrot - Kawaler Orderu Uśmiechu. W tym roku Pani Zuzanna otrzymała Order Uśmiechu - międzynarodową nagrodę przyznawaną dorosłym, którzy niosą dzieciom radość. Tym samym dołączyła do prestiżowego grona Kawalerów Orderu, wśród których można wymienić np. Jana Pawła II, Matkę Teresę z Kalkuty czy Dalajlamę.

Tego dnia Pani Zuzanna Nawrot spotkała się z uczniami naszej szkoły i od razu zyskała ich ogromną sympatię. Opowiedziała dzieciom o sobie, o swojej wieloletniej działalności oraz o tym, w jaki sposób została uhonorowana Orderem Uśmiechu. Ze wzruszeniem wspominała chwilę, w której uroczyście wręczono Jej to niezwykle ważne wyróżnienie.
Dzieci z przejęciem podziwiały Order Pani Zuzanny, zobaczyły również, jak wygląda legitymacja Kawalera Orderu Uśmiechu.

Podczas spotkania uczniowie mieli okazję do zaprezentowania swoich talentów, zaśpiewali Gościowi piosenki, których autorami są Kawalerowie Orderu Uśmiechu.
Na zakończenie maluchy z oddziału 0a podziękowały Gościowi za przyjęcie zaproszenia i przybycie do szkoły oraz wręczyły bukiet kwiatów i laurkę.
To będzie niezapomniane spotkanie dla całej społeczności szkolnej!