UCZNIOWIE KLASY 3A NA WARSZTATACH BOŻONARODZENIOWYCH W DELAGIO

19 grudnia 2016 r. uczniowie klasy III a zostali zaproszeni przez mamę naszego ucznia Aleksandra Wąsowicza do restauracji Delagio na warsztaty bożonarodzeniowe. Dzieci najpierw otrzymały na rozgrzanie ciepłe kakao z bitą śmietaną oraz słodkie bułeczki. Następnie poznały przepis na świąteczne pierniczki i przystąpiły do pracy. Wyrabiały ciasto, wykrajały różne świąteczne wzory, piekły i na końcu po wystygnięciu dekorowały pierniczki lukrem oraz kolorowymi posypkami. Z minuty na minutę powstawały pachnące, cudne dzieła. Na zakończenie serdecznie podziękowały paniom, które przygotowały warsztaty i złożyły im życzenia świąteczne. W drodze powrotnej dzieci oglądały szopkę bożonarodzeniową i częstowały piernikami spacerujących przechodniów. To był wspaniały, pełen wrażeń dzień, który na długo pozostanie wszystkim w pamięci.

Składamy podziękowania dla Państwa Wąsowiczów za zorganizowanie warsztatów i poczęstunku.