MIĘDZYSZKOLNY KONKURS O BEZPIECZEŃSTWIE W RUCHU DROGOWYM DLA UCZNIÓW KLAS II-III

Tym razem do potyczek stanęli uczniowie z sześciu świdnickich szkół. Naszą Ósemkę reprezentowali uczniowie klasy IIIc - Daniel Wielemborek, Karol Wiatrowski i Marcel Borkowski.
Po rozwiązywaniu wielu zadań wywalczyli I miejsce.
Chłopcy doskonale układali puzzle, rozwiązywali krzyżówki i rozsypanki wyrazowe, a także bezbłędnie kolorowali znaki drogowe. Ich prace oceniał przedstawiciel Straży Miejskiej -pan Robert Sawicki oraz przedstawiciele Policji - st. asp. Jarosław Słowik i mł. asp. Szymon Szczepaniak. Wszyscy bardzo dziękujemy organizatorom - p. Edycie Kruk oraz p. Bartłomiejowi Ciesielskiemu.
Gratulujemy sukcesu!