JESTEŚMY KIBICAMI PÓŁMARATONU ŚWIDNICKIEGO

5 listopada 2016 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie na "EKO-DOPINGOWANIE ZAWODNIKÓW 2. RST PÓŁMARATONU ŚWIDNICKIEGO", w którym wzięło udział 1154 uczestników. Głównym celem była promocja aktywnego stylu życia, ekologii, dbania o środowisko naturalne oraz udział dzieci  w wydarzeniach sportowych, nauka kulturalnego i kreatywnego wspierania sportowców.

Hasłem naszej szkoły było "W Świdnicy na ochronie środowiska zdrowie biegacza zyska".

O naszym kibicowaniu można poczytać na:

Komisja Konkursowa, na podstawie materiału zdjęciowego oraz kart oceny kibicowania wypełnionych przez wybranych uczestników biegu dokonała oceny i wyboru najlepszych grup kibicujących w trakcie 2. RST Półmaraton Świdnicki. Decyzją tej komisji naszej szkole przyznano nagrodę w wysokości 1500 zł na zakup sprzętu sportowego lub elektronicznego za zajęcie III miejsca.

Serdecznie gratulujemy!