JAK OBCHODZILIŚMY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK W NASZEJ SZKOLE

4 listopada 2016 r. był niezwykłym dniem. Nasza szkoła zamieniła się w radosną i kolorową krainę, ponieważ tego dnia obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek. Po szkolnych korytarzach przechadzali się, nie jak co dzień, uczniowie w granatowych mundurkach - tylko elfy, wróżki, królewny, królowie, piraci, rycerze i czarownice. Był Olaf z Krainy Lodu, Kot w Butach, Kopciuszek, Czerwony Kapturek, a nawet Czubaka z Gwiezdnych Wojen. Wszystkie bajkowe postacie brały udział w lekcjach - pilnie uczyła się Królowa Śniegu, Pszczółka Maja, Myszka Minnie, Dorotka z Krainy Oz… W zabawie brali również udział nauczyciele – lekcje prowadziły Czarownice, Czerwone Kapturki, Królik, Pszczółka Maja, Kopciuszek.
Podczas długiej przerwy wszystkie bajkowe postacie zebrały się w szkolnej auli, gdzie zostało wykonane wspólne pamiątkowe zdjęcie. Ten nietypowy dzień nauki w naszej szkole będziemy wspominać z uśmiechem!